Share
Hakkımızda

Hakkımızda

01

ANKARA’YA GRİ DİYORLAR

Siyah ve beyaz renklerin değişik oranlarda karıştırılması elde edilen bir renk olan gri, gözün en rahat algıladığı renklerden biridir. Alçak gönüllülüğü ifade eden, uzlaştırıcı ve denge unsuru olan bir renktir. Ciddiyet ve hareketsiziliği çağrıştırır. Diplomatik ve ağır ortamlarda denge unsuru ve uzlaştırıcı olarak kullanılabilir.

FİKİR & İŞE BAŞLAMA

Projeleri ele alış biçimimizde öncelik her zaman fikir ve bilgi yönündedir. Proje detaylı firma ve sektör analizi ile başlatılır. Sizi ve temsil ettiğiniz değerleri özümser, sizinle ilgili bilgileniz. Bilgilendirme toplantılarının akabinde proje bizim için fikir ile başlar.

TASARIM & YARATICILIK

Projenin kapsamı ve ihtiyaçları doğrultusunda konularının uzmanları bizim tabirimizde Konularının Guruları çalışmaları başlatır. Tanıtım ihtiyaçlarının kapsamına göre orjinal ve ince düşünülmüş işler yaratma peşindeyiz.

TAMAMLANAN PROJE

Tüm uygulamaların gerçekleştirilmesi, sonuç odaklı ölçüm ve analizlerin yapılarak firmanıza sunulmasıyla tamamlanan mutlu bir süreç

02

NE YAPABİLİRİZ

Yapılan tüm çalışmalar kurumun kendisini anlatabilmesini ve marka değeri oluşturabilmesini hedefler. Doğru bir görsel imaj sizin ve markanızın temsili, yüzüdür.

Kurumun kitlesinin belirlenmesi,

Kurum kimliği, kurum imajı ve kurumsal itibarın oluşturulması,

Kampanya planlama, yönetme ve uygulaması,

İletişim araçlarının belirlenmesi,

Reklam faaliyetlerinin planlanması, yönetilmesi ve uygulanması.

TASARIM

WEB YAZILIM

PRODÜKSİYON

03

EKİBİMİZLE TANIŞIN

04

Frank Barron

“Yaratıcı insan ortalama insandan hem daha ilkel, hem de daha aydın ve daha yıkıcı; hem daha çılgın hem de daha aklı başındadır.”

via newyork times

Tanner Christensen

‘Büyük şirketlerin bile küçük logolara ihtiyacı vardır.’

05

ZAMAN TÜNELİ

Kuruluşumuzdan beri işleyişimiz, anlayışımız ve projelerimizi ele alış biçimimiz gelişerek değişti. Temel olarak beslendiğimiz prensipler ise aynı. Tasarımın her yönü ve ilkesine bağlı, duyulara hitap eden projeleri gerçekleştirme peşindeyiz.

2016

TAM HİZMET REKLAM AJANSI

Gri Tasarım Stüdyosu, reklam ve tanıtım faaliyetlerinin bütün süreçlerine hakim olan uzmanları bünyesinde barındırır. Bu uzmanlar ve alanının uzmanı çözüm ortaklarımız firmalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunar. Proje kapasitesine göre farklı konularda uzmanlaşmış kişileri de ekibimize davet ederek, firmalarımızın yıllık planda tüm reklam ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

  • Kurumsal kimlik & Kurumsal İmaj
  • Basılı çalışmaların yönetimi
  • Dijital çalışmaların yönetimi
  • Görsel danışmanlık
  • Reklam danışmanlığı
  • Sosyal medya danışmanlığı
  • Prodüksiyon

2015

DİJİTAL ÇÖZÜMLER

Reklam bizim için bir fikir planlaması. İyi fikirler, iyi markalara dönüştü ve büyüyen markalarımız bizi artan çözüm ortaklıklarına götürdü. Eğer tasarım görsel olarak çekiciyse ve eşsiz olduğu bir taraf varsa, reklamın insanlar üzerinde gerçekten bir etki bırakma ihtimali ciddi oranda artmaktadır. Bütün bu değişkenler, dijital reklamlar için de geçerlidir.

2013

MERHABA GRİ!

Ankara’da yaratıcı işler yapma peşinde bir ekip bir araya geldi. Söz sözün üstüne, fikirler yanyana. Kurumsal kimlik oluşturma, marka değeri yaratma hedefinde ilk imaj çalışmamızı ‘Haymana Belediyesi’nin yüzünü – kimliğini değiştirerek başlattık.

  • Kurumsal kimlik
  • Marka şehir çalışması
  • Sosyal sorumluluk

2012

Nanelimon ve Madcat çözüm ortaklarına sunduğu 20 yıllık organizasyon ve reklam deneyimini yeni medyaya aktarıyor. Bir yeni marka daha oluşturuyor.